Vložte URL nebo ID tiketu:

Do filtru lze převést maximálně 15 zápasů.
Nápověda
4-místný kontrolní kód:


Přihlášení uživatelé mohou pomocí mobilní platby uhradit naše finanční poradenství.

Stav vaší baterie je nízký, pro případ, že se rozhodnete vypnout internet, můžete si nechat vygenerovat koncept SMS. Baterie telefonu vydrží mnohem déle a vy se tak dozvíte výsledek vašich oblíbených utkání!

Více informacíStorno
Řazení oblíbených dle
Další nastavení
Fotbal
Hokej
Basketbal
Tenis

Nápověda

Pomocí ikony čárového kódu, lze převádět všechna vaše utkání do oblíbených a to přímo vložením odkazu tiketu. V android aplikaci funguje převod automaticky po vstupu do aplikace, pokud není v nastavení deaktivovaná funkce „Magnet odkazů“. V android aplikaci lze navíc ještě převádět do oblíbených i tikety, jež byly fyzicky vytištěné na pobočkách. Tyto tikety lze převést vyfocením čárového kódu tiketu a zadáním kontrolního kódu. V desktopové verzi, po vložení odkazu tiketu, potvrdíte převod pomocí lupy. Zde se také nachází ikona obousměrných šipek, která převede vaše vybrané oblíbené zápasy zpět na kurzy do profiltrované nabídky kurzů.
Před vstupem do aplikace si zobrazte váš tiket a následně ho zkopírujte do schránky nebo přímo klikněte v nabídce „Sdílet prostřednictvím“ na ikonu aplikace mámvsazeno.cz a k převodu utkání dojde automaticky.
Swipovací funkce android aplikace umožňuje rychle rolovat například mezi živými utkáními různých sportů a to oběma směry.
Mimo konverze tiketu pomocí odkazu, lze v android verzi také provádět rychlý výběr do oblíbených utkání manuálně a to pomocí dlouhého doteku, díky němuž označíte všechna utkání v rámci jedné soutěže.
V klasické verzi lze provést rychlý výběr do oblíbených utkání pomocí podržení levého tlačítka vaší myši na řádku s utkáním, kdy další utkání lze vybrat tím, že i nadále držíte stistknuté tlačítko a pak tažením myši na další utkání, takto hromadně označujete libovolné množství utkání.
V detailu fotbalových a hokejových utkání se může nacházet průběžná statistika k jednotlivým zápasům a také sestavy obou týmů. Průběžné statistiky je možné rozbalit po kliknutí na zelený marker. Sestavy lze zobrazit tak, že se klikne na ikonu sportovního dresu.
V sekci oblíbené je umístěno tlačítko s ikonou statistik, po jehož stisknutí dochází ke komparaci statistik. Statistiky se tak zobrazí postupně všechny a to vždy po použití swipu v mobilní verzi či po jednom kliknutí myši v desktopové verzi na blikající šipky, kdy jsou prohlíženy za sebou jednotlivě, tak jak jsou seřazeny za sebou v sekci oblíbené.
V detailu předzápasových statistik, lze procházet odehraná utkání kliknutím na řádek s výsledkem z minulého utkání. Opětovným kliknutím na dané utkání nebo na zápis k tomuto utkání, provedete zabalení informací zpět do původního stavu. Takto můžete rozbalit a zabalit více utkání najednou.

V sekci oblíbené se, pod oblíbenými zápasy níže, nachází sestavovač událostí s kurzy. V něm je opět umístěno tlačítko pro komparaci statistik. Po naklikání tipů u vybraných zápasů, je možné stiskem tlačítka PŘIPRAVIT, předpřipravit tiket.